A kategorija

A KATEGORIJA / MOTOCIKLO TEISĖS

Baltijos vairavimo mokykla kuri yra įsikūrusi Pašilaičiuose, Vilniuje, ruošia A kategorijos, A1 kategorijos ir A2 kategorijos vairuotojų mokymus (vairuotojų kursus). Vairavimo mokymai galimi pasirinktinai dviems būdais:

 • Su grupe (mokinys mokosi grupėje su teorijos dėstytoju);

Pasiruošimas su grupe tai – teorijos kurso mokymasis bei jo suvokimas, išnagrinėjimas vairavimo mokykloje (su grupe klasėje), teorijos ruošimasis su teorijos dėstytoju egzamino laikymui ir jo išlaikymui, antra dalis vairavimo kursas (aikštelėje ir mieste) su kompetetingais instruktoriais, kurio metu būsimas vairuotojas mokosi vairuoti automobilį, bei suprasti ir tinkamai pasiruošti dalyvauti eisme.

 • Eksternu (savarankiškas teorijos išlaikymas VĮ Regitra).

Praktinis mokymasis eksternu tai – savarankiškas teorijos pasiruošimas egzaminui VĮ Regitra, po kurio būsimas vairuotojas kreipiamasi į vairavimo mokyklą ir praeinamas vairavimo / praktinių pamokų kursas su kompetetingais vairavimo instruktoriais, kurio metu mokinys, būsimasis vairuotojas, yra išmokomas taisyklingai, atsakingai vairuoti automobilį bei yra paruošiamas egzamino laikymui, bei dalyvavimui eisme.

Minimalus vairuotojų amžius: A1 kategorija – 16 metų; A2 kategorija – 18 metų; A kategorija – 24 metų.

Mūsų vairavimo mokykla praktinius užsiėmimus / vairavimo pamokas derina pagal jūsų poreikius tai yra praktinio užsiėmimo vietos ir laiko klausimais esame lankstūs.

KVALIFIKUOTI INSTRUKTORIAI

Ramūs ir kantrūs instruktoriai išmanantys savo darbą.

PATOGUS MOKYMOSI LAIKAS

Pamokų grafikas dėliojamas, pagal kiekvieno galimybes ir poreikius.

Malonus bendravimas

Visas mūsų kolektyvas pasiruošęs visada jums padėti.

INDIVIDUALUS MOKYMAS

Praktinis vairavimo mokymas vyksta su kiekvienu asmeniu individualiai.

A kategorijos vairavimo kursai A kategorija

«A, A1, A2» KATEGORIJOS

Norintiems išmokti valdyti motociklą ir gauti A1 (nuo 16 metų), A2 (nuo 18 metų) ar A (nuo 24 metų) kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Pasiruošimas A kategorijos kursams galimas keliais būdais:

 • Eksternu, t.y. išlaikant teoriją pasiruošus savarankiškai. A kategorija eksternu – tai savarankiškas teorijos pasiruošimas ir jos išlaikymas VĮ Regitra, o praktinės vairavimo pamokos su motociklu aikštelėje bei mieste su profesionaliais instruktoriumi. Atvykus į mūsų vairavimo mokyklą ir pasirašius mokymosi sutartį gausite KET testų kodus (kad galėtumėte spręstis namuose), visą reikalingą informaciją apie egzaminų tvarką, būtinas pažymas bei kitus svarbius klausimus.
 • Teorijos mokymasis grupėje ir individualios vairavimo pamokos su instruktoriais. A kategorija su grupe – tai teorijos pasiruošimas vairavimo mokykloje su dėstytojais bei su pagalbinėmis priemonėmis  ir praktinės vairavimo pamokos aikštelėje, bei mieste su instruktoriais. Atvykę į mūsų vairavimo mokyklą gausite visą aktualią informaciją ir reikalingas žinias apie norimą vairavimo kurso mokymą.

Organizuojame pirmosios medicininės pagalbos kursus.

A KATEGORIJOS VAIRAVIMO KURSŲ KAINOS

A kategorija
- 240 € -
Su grupe
- 40 akad./val. teorijos kursas
- 10 akad./val. praktiniai užsiėmimai
- Mokyklinis egzaminas
- Visa reikalinga įranga
- Kuras į kainą įskaičiuotas
Registruokis
A kategorija
- 200 € -
Eksternu
- 10 akad./val. praktiniai užsiėmimai
- Informacijos suteikimas ir konsultacijos
- Mokyklinis egzaminas
- Visa reikalinga įranga
- Kuras į kainą įskaičiuotas
Registruokis
A kategorija
- 40 € -
Papildomos vairavimo pamokos
- 2 akad./val. praktinio vairavimo
- Instruktoriaus konsultacijos
- Visa reikalinga įranga
- Įgūdžių tobulinimas mieste / aikštelėje.
- Kuras į kainą įskaičiuotas
Registruokis

ATVYKSTANT SU SAVIMI REIKĖTŲ TURĖTI:

 • A kategorija su grupe
  ⦁ Asmens dokumentas (tapatybės kortelė, pasas); ⦁ Dvi nuotraukos (dokumentų tipo); ⦁ Pradinis įnašas 100 Eur.
 • A kategorija eksternu
  ⦁ Asmens dokumentas (tapatybės kortelė, pasas); ⦁ VĮ „Regitra“ išduota pažyma apie išlaikytą teorijos egzaminą; ⦁ Dvi nuotraukos (dokumentų tipo); ⦁ Vairuotojo sveikatos medicininė pažyma; ⦁ Vairuotojo privalomos pirmosios pagalbos pažyma; ⦁ Pradinis įnašas 100 Eur..
 • Papildomos vairavimo pamokos
  ⦁ Asmens dokumentas (tapatybės kortelė, pasas); ⦁ Vairuotojo sveikatos medicininė pažyma; ⦁ Viena nuotrauka (dokumento tipo); ⦁ Mokyklos baigimo liudijimas ar vairuotojo pažymėjimas (jeigu turite).
© 2018. Baltijos vairavimo mokykla. Visos teisės saugomos.