Parduotuvė pagal Kategorijas

Su GPS 5.5 colių HD Auto Universalus HUD ekranas Q7 greičio viršijimo Įspėjimo prekinis, galinis Stiklo Projektorius Multi-colorcar head up display

Nauja

€29.50

Head Up Display Vartotojo Instrukcija Dėkojame, kad įsigijote mūsų HUD.Šis produktas skirtas vairuotojams, saugos, ypač didelės spartos vairavimo naktį, HUD gali išlaikyti vairuotojo akis nuo kelio ir gali sumažinti automobilio avariją.HUD gali projekte, svarbi informacija (pvz., greitį) ant priekinio stiklo, ji gali padėti nepatyręs naujokas kontroliuoti savo greitį ir išvengti greičio viršijimo pažeidimų, greičio ribojimus keliuose.Dar svarbiau, ji leidžia vairuotojui iš karto skaityti numerį didelę viziją ir visada, kad vairuotojai akis kelyje aiškus protas.

Mūsų HUD gali rodyti daug naudingos informacijos, ir leidžia patirti greičio, ir taip pat užtikrinti, kad jūsų vairavimo saugumą ir vairavimo malonumą.Mūsų HUD naudoja naujausią stabilią integriniai grandynai, visi indeksai atitinka standartus.Ir mūsų HUD turi unikalią ir elegantiškos formos, sklandžiai linijas, plonas kūnas.

Prieš naudodami mūsų HUD, prašome perskaityti instrukcijas, išsamiai.

HUD pagrindinės funkcijos

1. Taikomos visų automobilių pasaulyje.Plug and Play.

2. 5.5" ekrano ir aukštos raiškos ekranas

3. Multi-color dizainas daro ekrano gausiai ir lengviau skaityti

4. Naudoti nano-technologijų pašalinti nepageidaujamų atspindžių ir gali rodyti informaciją daugiau staigesnis.

5. Ekranas gausus turinys: greitį,važiavimo kryptį,vairavimo trukmė, nuvažiuotas atstumas,realaus laiko, palydovų skaičių, aukštį,greitį, signalizacija,nemokama perjungimas kilometras ir mylios

6. Automatinio maitinimo įjungimo ir išjungimo transporto priemonės paruošimas ir išjungti, veiksmingą apsaugą automobilio akumuliatorių; išlaikant rankinis jungiklis režimas, ir daugiau lengva kontroliuoti HUD.

7. Automatinis ir rankinis ryškumo nustatymo režimas, vairuojant be atspindžių.

HUD Mygtuką, funkcija

1. USB sąsaja, susisiekti su transporto priemonės OBD sąsaja.

2 . Mygtukas maitinimo įjungimo ir išjungimo

3. Banga mygtuką: Iki mygtuką (sukant mygtuką aukštyn),OK mygtukas(paspaudus mygtuką, vertikalios),Žemyn mygtuką (sukant mygtuką į blogąją pusę)

HUD rodyti informaciją

1 : realiu laiku piktogramą

2 : ekranas vairavimo laiko ir aukštis

3 : funkcijos nustatymas piktogramą

4 : greičio signalas

5 : greitis

6 : važiavimo kryptimi ir švilpukas ženklas

7 : nuvažiuotas atstumas(KM/MYLIOS) ir vairavimo trukmė(Min.)

8 : greičio ir įtampos

9 : vienetas greičio ir įtampos

10 : šviesos jutiklis

11 : vienetas nuvažiuotas atstumas važiavimo laikas

12 : Palydovinės piktogramą

13 : palydovų skaičius

14 : greitis piktogramą

HUD įrenginio

Įdėti HUD ant non-slip mat ir tada padėkite ant prietaisų skydelio.Prijunkite vieną pusę USB kabelis su HUD sąsaja ir prisijungti kitos pusės USB kabelį į automobilio cigarečių degiklio.Tada užveskite variklį, šviesos DIODAS, palydovinė piktograma mirksi ir HUD ieškos ir palydovinio signalo, HUD veiks.

Atspindys plėvelės įrengimas

Atkreipkite Dėmesį: HUD projekto ekrano informacija ant automobilio priekinio lango , nes priekinio stiklo yra dvigubas, kurie bus padaryti dvigubas vaizdas ant priekinio stiklo, kai ekrane.Dvigubas vaizdas automobilis bus kitoks.Jei jūs galite pamatyti ekrano turiniui ištrinti informaciją, tada nereikia naudoti apmąstymų filmas.Jei yra dvigubas vaizdas, tada prašome naudoti apmąstymų filmas.

Visų pirma, prašau įdėti tiekiamos ne slydimo kilimėliai priekyje skydelyje, ir tada įdėti HUD apie tai.

Antra,prašome laikytis šių svarstymų plėvelės ant stiklo.

Atspindintis filmas turėtų būti įterptas tiesiai virš mašiną ir ji turėtų atspindėti visą ekraną.

Metodai įklijuodami filmas:

1. Purškimo kai vanduo į vietą, kad filmas bus įterptas ,tada sausu rankšluosčiu jį valyti ;

2. Nuplėšti nugaros pusėje ( pažymėtas 1) atspindžio plėvele,tada įklijuokite jį į tinkamą vietą.

3. Po to, kai jūs jau priprato vietą gerai, galite naudoti nulio valdyba ar dar kažkas butas slick kino ir išspausti vandens inside out " kol nėra burbulas ar vandens.

4. Nuplėšti pusėje (pažymėti 2) apmąstymų filmas.Jei filmas negali rodyti visą informaciją, prašome nustatyti neslidus kilimėlis.

Laiko koregavimas

Prašome patvirtinkite, laiko juostą jūsų šalyje pirmą kartą naudojant.(numatytasis laiko juosta yra GMT+8).Kai prisijungti HUD ir galia, ilgai paspauskite banga mygtuką vertikaliai 5s patekti į meniu nustatymas.Tada trumpam nuspauskite 6 kartus, meniu ekrane skaičių 6, o parametras ekranas 8,kilimo ar smukimo banga sureguliuokite savo šalį laiko juostą,ilgai banga mygtuką 5s atgal, kad ekrano sąsaja.

HUD ekranas skaičius

šalis

laiko juosta

Anglija,Airija,Islandija,Portugalija

GMT

1

Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose, Ispanijoje, Italijoje

GMT+1

2

Suomija, Baltarusija, Ukraina, Rumunija, Turkija, Izraelis, Egiptas, Pietų Afrikos Respublika

Yra GMT+2

3

Rusija, Saudo Arabija, Bahreinas, Kuveitas, Iranas

Yra GMT+3

4

Mauricijus, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Afganistane, Seišeliai

Žymos: makiažas, hud "samsung", ekranas obd2, hud ekranas automobilių gps universalios, automobilių ekranas hud, valtis gps spidometras, opel mokka ekranas, hud, valeo gps hud, universalus projektoriaus prekinis, galinis stiklo gps.

Laidais ar Bevielio ryšio Laidiniu
Prekės Pavadinimas PolarLander
Dydis Pavadinimas 17*13*4.5

Parašyti atsiliepimą

Su GPS 5.5 colių HD Auto Universalus HUD ekranas Q7 greičio viršijimo Įspėjimo prekinis, galinis Stiklo Projektorius Multi-colorcar head up display

Su GPS 5.5 colių HD Auto Universalus HUD ekranas Q7 greičio viršijimo Įspėjimo prekinis, galinis Stiklo Projektorius Multi-colorcar head up display

Panašūs produktai
Gaminys buvo pridėta prie sąrašas palyginti