Vairavimo kursai

VAIRAVIMO KURSAI / VAIRUOTOJŲ MOKYMAS

Baltijos vairavimo mokykla kuri yra įsikūrusi Vilniuje, rengia A kategorijos ir B kategorijos vairuotojų mokymus (vairuotojų kursus). Mokymai vyksta pasirinktinai dviem būdais:

  • Su grupe (mokymasis mokyklos klasėje su dėstytojais);

Vairuotojų mokymas su grupe tai – teorijos kurso išklausymas bei jo supratimas, išnagrinėjimas vairavimo mokykloje (klasėje), pasiruošimas su dėstytoju teorijos egzamino laikymui ir jo išlaikymui, bei vairavimo kursas (aikštelėje ir mieste) su profesionaliais instruktoriais, kurio metu mokinys mokosi vairuoti transporto priemonę, bei suprasti ir įsilieti į eismo ypatumus.

  • Eksternu (savarankiškai išlaikius teoriją VĮ Regitra).

Mokymasis eksternu tai – savarankiškas pasiruošimas teorijos egzaminui VĮ Regitra, po kurio yra kreipiamasi į vairavimo mokyklą ir praeinamas vairavimo / praktinių pamokų kursas su profesionaliais vairavimo instruktoriais, kurio metu mokinys yra išmokomas teisingai, atsakingai vairuoti transporto priemonę bei yra paruošiamas egzamino laikymui, bei dalyvavimui eisme.

Minimalus vairuotojų amžius: B kategorija – 17 metų; A1 kategorija – 16 metų; A2 kategorija – 18 metų; A kategorija – 24 metų.

Mūsų vairavimo mokykla praktinius užsiėmimus / vairavimo pamokas derina pagal Jūsų poreikius t.y. vietos ir pamokos laiko klausimais esame lankstūs.

A kategorija, motociklo teisės Vilniuje. A1 ir A2 kategorijos mokymas

«A, A1, A2» KATEGORIJOS

Norintiems išmokti vairuoti motociklą ir įgyti A1 (nuo 16 metų), A2 (nuo 18 metų) ar A (nuo 24 metų) kategorijos vairuotojo pažymėjimą. A kategorijos kursams galite pasiruošti keliais būdais:

  • Savarankiškai, t.y. išlaikant teoriją eksternu. A kategorija eksternu – tai savarankiškas teorijos pasiruošimas ir jos išlaikymas VĮ Regitra, o vairavimo pamokos su motociklu aikštelėje bei mieste su instruktoriumi. Atvykus į mūsų mokyklą ir pasirašius sutartį gausite KET testų kodus (kad galėtumėte spręstis namuose), papildomą informaciją apie egzaminų tvarką, būtinas pažymas bei kitus atkreiptinus klausimus.
  • Teorijos mokymasis grupėje ir individualios vairavimo pamokos su instruktoriais. A kategorija grupėje – tai teorijos pasiruošimas mokykloje su dėstytojais bei su specialiomis pagalbinėmis priemonėmis  ir praktinės vairavimo pamokos aikštelėje, bei mieste su instruktoriais. Atvykę į mūsų mokyklą gausite visą reikalingą informaciją ir žinias apie norimą kategoriją ir jos mokymą.

Organizuojame pirmosios medicininės pagalbos kursus.

«B» KATEGORIJA

Norintiems išmokti vairuoti automobilį ir įgyti B kategorijos (lengvojo automobilio) vairuotojo pažymėjimą. B kategorijos kursams galima pasiruošti dviems būdais:

  • Savarankiškai, išlaikant teoriją t.y. eksternu (nuo 17 metų). B kategorija eksternu – tai teorijos pasiruošimas savarankiškai ir jos išlaikymas VĮ Regitra, o vairavimo praktinių užsiėmimų atlikimas vairavimo mokykloje.
  • Mokinantis grupėje ir individualios vairavimo pamokos su instruktoriumi (nuo 17 metų). B kategorija su grupe – teorija ir praktiniai užsiėmimai vykdomi vairavimo mokykloje su dėstytojo ir instruktoriaus pagalba.

Organizuojame pirmosios medicininės pagalbos kursus.

B kategorija Baltijos vairavimo mokykloje, automobilio teisės
Papildomos vairavimo pamokos Vilniuje

PAPILDOMOS VAIRAVIMO PAMOKOS

  • A kategorijos papildomos vairavimo pamokos galimos tiek mieste, tiek aikštelėje. Mūsų vairavimo mokykla įsipareigoja suderinti vairavimo pamokas pagal jūsų poreikius (vieta ir laikas). Pamokos metu yra suteikiama visa reikalinga įranga (šalmas, pirštinės, apsaugos, transporto priemonė). Kuras į pamokos kainą yra įskaičiuotas.
  • B kategorijos papildoma vairavimo pamoka – tai pamoka , kurią pasirenkate Jūs patys (mieste arba aikštelėje). Tai gali būti pamoka skirta pagilinti jūsų vairavimo įgūdžius, pasivažinėti VĮ Regitra maršrutais, pasipraktikuoti parkavimo manevrus ir t.t.. Pamokos laikas ir vieta yra derinama pagal jūsų poreikius ir galimybes.
© 2018. Baltijos vairavimo mokykla. Visos teisės saugomos.